מאז הקמתה בשנת 2004, הייעוד של דיוה קרן Creative HR היה לסייע לחברות בתחום מדעי החיים לגייס אנשי מקצוע מובילים. הניסיון הרב של צוות החברה וההבנה העמוקה של המודלים העסקיים, הצרכים של החברות וההכרות עם השוק אפשרה לנו ללוות את הארגונים בכל מחזור החיים שלהם. בשנים האחרונות ההבנה הטכנולוגית שצברנו אפשרה לנו לתת שירות מובחר ומקצועי גם לחברות בתחום הסייבר והקלינטק.

התחומים בהם אנו פועלים:

      • פארמה
      • מכשור רפואי
      • ביוטכנולוגיה
      • דיאגנוסטיקה
      • פודטק
      • אגרוטק
      • בריאות דיגיטלית

אנו מלווים את הארגון מיום הקמתו ועד לשלביו המסחריים.  באמצעות שותפים אנו ממשיכים ללוות את הארגון ולגייס עבורו מנהלים מוכשרים גם מחוץ לישראל תוך כדי הקפדה על שמירת התרבות הארגונית וההתאמה לצוות הקיים. תהליך הגיוס שלנו הוא שיטתי, מקצועי, ומוקפד ומבטיח הצלחה בגיוס.
עם ניסיון של יותר מעשור, אנו מגייסים מנהלים בהיררכיות הגבוהות של הארגון לאיוש תפקידי ניהול בכירים – דירקטורים, מנכ"לים, סמנכ"לים, יושבי ראש וחברי הנהלה. עם לקוחותינו נמנות חברות המפתחות טכנולוגיות רפואיות, חברות רב-לאומיות בעלות שלוחות בישראל, וחברות ישראליות המגייסות בעולם.
המודלים העסקיים והדרישות בחברות בתחום מדעי החיים מוכרים לנו היטב, ואנו יודעים להמליץ ללקוחותינו על המועמדים הטובים הרלוונטיים לשלב שבו נמצא הארגון, כמו גם לייעץ על מבנה השכר המתאים לכל תפקיד.

תהליך העבודה

תהליך העבודה שלנו מתחיל בפגישת היכרות והבנת הצרכים של הארגון, ממשיך עם מיפוי השוק, החברות והמועמדים המתאימים ולאחר מכן אנו מתחילים במיון המועמדים ע"י צוות בכיר ומנוסה, כאשר לשלב הסופי מגיעים מספר מצומצם של מועמדים מתאימים.

התהליך מוגדר מראש ותחום בזמן, ולכל אורכו אנו מעדכנים את לקוחותינו באופן שוטף על ההתקדמות ועל הצעדים הבאים. אנו מלווים את החברה עד לסגירת המשרה ומבצעים המשך מעקב אחר הצלחת המועמד בהשתלבות אפקטיבית חברה.

פעילות בינלאומית – איתור בכירים 

החטיבה הבינלאומית של "דיוה קרן איתור בכירים" פועלת באפקטיביות ואנו שמחים להציע ללקוחותינו שירותי איתור וגיוס גם מחוץ לישראל. ההתמחות הבינלאומית שלנו מתמקדת בהבנת שוק היעד לרבות חוקי העבודה המקומיים. כמו כן אנו שותפים בתהליכי הגיוס, הראיונות ובניית מערכי משאבי אנוש על פי הדרישות המקומיות וצרכי החברה.