הבטחת האיכות שלנו

דיסקרטיות מלאה
אחריות של 120 יום
18 שנות נסיון באיתור מנהלים בכירים

אודות החברה

הייעוד של דיוה קרן Creative HR היה לסייע לחברות בתחום מדעי החיים לגייס אנשי מקצוע מובילים. הניסיון הרב של צוות החברה וההבנה העמוקה של המודלים העסקיים, הצרכים של החברות וההכרות עם השוק אפשרה לנו ללוות את הארגונים בכל מחזור החיים שלהם. בשנים האחרונות ההבנה הטכנולוגית שצברנו אפשרה לנו לתת שירות מובחר ומקצועי גם לחברות בתחומי האגטק והאנרגיה.  אנו מלווים את הארגון מיום הקמתו ועד לשלביו המסחריים.  באמצעות שותפים אנו ממשיכים ללוות את הארגון ולגייס עבורו מנהלים מוכשרים גם מחוץ לישראל תוך כדי הקפדה על שמירת התרבות הארגונית וההתאמה לצוות הקיים. תהליך הגיוס שלנו הוא שיטתי, מקצועי, ומוקפד ומבטיח הצלחה בגיוס.
אנו מגייסים מנהלים בהיררכיות הגבוהות של הארגון לאיוש תפקידי ניהול בכירים – דירקטורים, מנכ"לים, סמנכ"לים, יושבי ראש וחברי הנהלה. עם לקוחותינו נמנות חברות המפתחות טכנולוגיות רפואיות, חברות רב-לאומיות בעלות שלוחות בישראל, וחברות ישראליות המגייסות בעולם.
המודלים העסקיים והדרישות בחברות בתחום מדעי החיים מוכרים לנו היטב, ואנו יודעים להמליץ ללקוחותינו על המועמדים הטובים הרלוונטיים לשלב שבו נמצא הארגון, כמו גם לייעץ על מבנה השכר המתאים לכל תפקיד.

40%

גיוסים בינלאומיים

72 יום

זמן ממוצע לגיוס

99%

שיעור האיושים

1%

שיעור תחלופה

weizman
cartiheal_logo
efranat
sensifree_1a6540c7-1274-11e5-a781-bda7f09f9989
trendlines
collplant
lifebond
applied-medical
edwards
gamidacell
valtech
life-technologies
MST
datum
eloxx
intecpharma
glucome
tiltan
mothers choise
biolinerx
lumenis
nyxoah
medigus
compugen
meidwound
betao2
technion
enverid
teva
v-wave
הורד