שינוי מביא הזדמנויות
לעיתים הוא קורה מבחירה, לעיתים אין ברירה. בכל מקרה, חשוב תמיד להיות מוכן לשנות עבודה. אנו מציעים הדרכה והוראות המבוססים על שנים של ניסיון, וגישה ייחודית ומקצועית לתהליכי גיוס.
אנו נכין אותך ונסייע לך להציג עצמך ביעילות, וכמו כן נספק לך את הביטחון העצמי הדרוש במצבים משמעותיים אלו. המשימה שלנו היא להיות יעילים, תומכים, ושותפים אמינים ב"מסע לחיפוש עבודה".

אנו יצירתיים, מקצועיים, מכווני עסקים (business orientated), והחשוב מכל…אתיים. במהלך הכנה לראיון עבודה, אנו עורכים ראיון מדומה. נתרגל שאלות נפוצות יותר ונפוצות פחות, ולאחר שתקבל משוב תוכל לתרגל את התשובות המתאימות ביותר.

קורות חיים ומכתב מקדים
פה אתה יוצר את הרושם הראשוני!
חשוב מאוד להצטייד בקורות חיים הכתובים היטב ומכתב מקדים משכנע.
אנו מציעים סיוע בכתיבת קורות חיים ומכתב מקדים, ואופטימיזציה (optimization) של LinkedIn.

רעיונות חדשים לקריירה אלטרנטיבית
ייעוץ קריירה יעזור לך להבין מה אתה באמת רוצה לעשות עם זמנך, להאיר את דרכך, ולמצה את הפוטנציאל הגלום בך.
אנו נעריך את תחומי העניין, הערכים והמיומנויות שלך, נגדיר את העמדה המועדפת עליך, נלמד את החזקות והחולשות שלך, כך נבין מה אתה יכול להציע בייחודיותך (And receive your personal special offer)

חיפוש עבודה ברשת
חיפוש עבודה עלול להיות משימה לא קלה (quite a task) . אנו נסייע לך להשתמש ברשת של החברים, המשפחה וקולגות לשעבר בדרך אפקטיבית. תלמד כיצד לגשת בצורה ישירה, להשתמש בניתוח השוק וחברות גיוס, ולמצוא את המשרה אליה אתה שואף, במינימום זמן ומאמץ.

אודות המאמנים/חונכים (trainers)
צוות הייעוץ בחברתנו הינו בעל ניסיון רב בתחום מדעי החיים. אנו מביאים עמנו הבנה יסודית בתחומי הפרמצבטיקה, מכשור רפואי וביוטכנולוגיה, הכוללת את מאפייני התחום הספציפיים, מסלולי קריירה ומאגר המומחיות והידע הנדרשים. ההבנה המקיפה ובתוכה הידע בתהליכי גיוס, פנימיים וחיצוניים לארגון, עוזרת לנו להדריך אותך בהליך מאתגר זה.