טכניקות סוציאליזציה שיעזרו לכישרון החדש (newly acquired talent) בחברה להרגיש בבית ולהפוך במהירות לחבר צוות אפקטיבי.

תהליך הקליטה (onboarding), המכונה לפעמים הטמעה ארגונית או סוציאליזציה, הוא שיטה בה משתמשים להטמעת מנהלים ובכירים חדשים בחברה, המאפשרת להם לרכוש את הידע ההכרחי הבסיסי ואת מערכת המיומנויות הנדרשות כדי להשתלב באופן יעיל ומהיר בתהליך הארגוני. מחקרים הוכיחו כי טכניקות אינטגרציה אלו תורמות לשביעות רצון גבוהה, ביצועים גבוהים בעבודה, נאמנות גבוהה והפחתת מתח. צעדים אלו חשובים ביותר לכל ארגון אשר מעוניין לשמור על היתרון התחרותי שלו בכוח העבודה המשתנה, המתפתח והגלובלי.

בעבר, ארגונים התעלמו מההשפעה של שיטות עסקיות על עיצוב מתמיד של גישות עבודה, ובעקבות כך לא העריכו נכון את ההשפעה על הצלחה כלכלית. מחקר על 20,000 נחקרים מגלה כי 40% מהמנהלים אשר נשכרו הישר לרמה בכירה נפלטו מהארגון, נכשלו או התפטרו תוך 18 חודשים.

הייחודיות של חברת דיוה קרן היא שאנו מוסיפים גם שירותי הערכה וגם שירותי קליטה ומעקב (onboarding) לחבילת איתור הכישרונות הבכירים (Top Talent Search Package) על מנת להפחית שיעור זה באופן משמעותי ולהביא להטמעה חלקה בארגון ולגיוסים מוצלחים.

שירות הקליטה והמעקב (onboarding) יכול להיות בעל ערך במיוחד עבור בכירים שגויסו חיצונית במעבר לתפקידים מורכבים, זאת משום שעלול להיווצר קושי לעובדים אלו לחשוף סיכונים אישיים, ארגוניים ותפקידיים במצבים מורכבים כאשר אין להם תמיכה פורמלית בקליטה. שירות הקליטה (onboarding) הוא כלי חיוני גם במקרה של בכירים המקודמים לתפקיד חדש ו/או מועברים מיחידה עסקית אחת לאחרת.